Firma Handlowa Towarzystwo Węglowe

Wynajem, dzierżawa

Hale magazynowe

Firma Handlowa Towarzystwo Węglowe Sp. z o.o. oferuje do wynajęcia hale magazynowe zlokalizowane w Jaworznie, na terenie siedziby Spółki, w sąsiedztwie autostrady A4, drogi krajowej 79 oraz wschodniej obwodnicy GOP – doskonała lokalizacja.

  • Hala o powierzchni użytkowej 600 m2, o wymiarach 30 m x 20 m i wysokości 7 m, dwie bramy wjazdowe TIR z poziomu „0”, hala o konstrukcji stalowej szkieletowej, ściany zewnętrzne z blachy trapezowej, izolacja z wełny mineralnej, posadzka betonowa, hala ogrzewana z własnej kotłowni, z dostępem do prądu i wody.
  • Hala o powierzchni użytkowej 1200 m2, o wymiarach 20 m x 60 m i wysokości 10 m, cztery bramy wjazdowe TIR z poziomu „0”, w hali dźwig typu DEMAG 3,2 t, hala o konstrukcji stalowej szkieletowej, ściany zewnętrzne z blachy trapezowej, izolacja z wełny mineralnej, posadzka betonowa, hala ogrzewana z własnej kotłowni, z dostępem do prądu i wody.

Istnieje możliwość dostosowania hal do wykorzystania zgodnie z potrzebami wynajmującego.

W sąsiedztwie hal, znajduje się waga samochodowa oraz kontener biurowy. Teren, na którym zlokalizowane są hale jest zamknięty i monitorowany.

Polecamy!

Kontakt: 32 223 68 00

Teren

Firma Handlowa Towarzystwo Węglowe Sp. z o.o. oferuje do wynajęcia teren o powierzchni 1,5 ha, zlokalizowany w Jaworznie przy ulicy Wysoki Brzeg 23. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie autostrady A4, drogi krajowej 79 oraz wschodniej obwodnicy GOP. Teren jest ogrodzony, płaski, częściowo utwardzony, z dostępem do prądu i wody, monitorowany.

Istnieje możliwość zagospodarowania terenu zgodnie z potrzebami wynajmującego.

Polecamy!

Kontakt: 32 223 68 00

Nasi partnerzy